
Ліжко горище дитяче, підліткове зі столом та сходами комодом Еколь біле, графіт
19 370 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Супертрендовий колір!
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Чердак Еколь — Хіт продажів в Україні!
Ця модель комплектується зручним письмовим столом із тумбою, полум'яною шафою. Шафа має штангу для вішалок. Драбинакомод на другий поверх зручна та практична — це додаткові місця для зберігання речей Вашої дитини.
На сходах розташовані дверцята з нішами для речей.
Габаритні розміри: 2350*1600*850
Розмір спального місця: 800*1900
Матеріал: ЛДСП 16мм. Крайка: ПВХ..
Колір корпусу: білий
Колір фасадів: графіт
Матрац і крісло купується окремо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 235 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава спального місця | ЛДСП |
| Виробник | Сімейна мебельна майстерня |
| Матеріал виготовлення каркаса | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 370 ₴


