
Двоярусне ліжко дитяче Мартіна сонома з трюфелем
14 980 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоярусне ліжко "Мартина" від сімейної меблевої майстерні було створене спеціально для улюблених дітей.
Зручна та практична!
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Драбина на другий поверх із нішами для речей.
До комплектації входить дві шухляди.
Габаритний розмір: 2350*1700*870
Розмір спального місця: 800*1900
Матеріал: ЛДСП 16 мм, телескопічні направляючі.
Меблі в розібраному вигляді (пакування стрейч плівка та картон). Додається фурнітура та схема збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 235 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава спального місця | ЛДСП |
| Виробник | Сімейна мебельна майстерня |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 980 ₴



