
Кухня, кухонний низ та верх тумба 100см зі стільницею
6 200 ₴
- Під замовлення
Відправка з 22 квітня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухня, кухонний низ тумба 100см зі стільницею
Увага! Замовлення приймаємо лише по передоплаті
Низ:
Стільниця 100см
висота 83 см
ширина по стільниці 60см
Верх:
довжина 100см
висота 60 см
ширина 30см
Матеріал корпуса и фасадів ЛДСП 16мм
Направляючі телескопи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація барної стійкої | Немає |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Додаткові характеристики столу | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Тип меблевої ручки | ручка-рейлінг |
| Обладнання напрямних довідниками | Немає |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 100 мм |
| Глибина нижнього рівня | 60 мм |
| Висота нижнього рівня | 83 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴





