
Шафа 120*220*50 бетон
9 750 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока шафа з шухлядами
220 см висота
120 см довжина
50 см ширина
В комплекті висувні шухлядки на телескопах та штанга для речей
Матеріал ЛДСП 16мм
Колір: бетон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 2400 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 750 ₴





