
Стіл геймерський, письмовий , комп'ютерний Кіберстіл з надставкою колір бетон
6 840 ₴
- Під замовлення
- Код: Кіберстіл
Відправка з 07 травня 2026+380960965760
- +380 (96) 741-73-03Наталья
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний варіант столу
Комп ютерний варіант, є ніша для системного блоку та полика під клавіатуру
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Колір та форма ручок може відрізнятись!
Функціональний
Розміри: 130 см довжина
148 см висота пеналу
60 см ширина
Довжина Тумб 30 см з обох сторін,
63 см вільного під столом.
Висота до робочого місця 75 см.
Надставка довжина 32см , висота 77си, ширина 23см.
Висота між поличками 235мм.
Висота між поличками зверху 22см
Полка під клаву 63*30см
Висота в шафці під системник 48см
Матеріал ЛДСП 16 мм
Телескопічні направляючі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 130 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 152 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 130 мм |
| Глибина стільниці | 60 мм |
| Висота від підлоги | 75 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴






