
Комод довгий комбінований з шухлядками та дверима Мікс бетон темний з білим
5 440 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний комод
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Розміри: 140*97*38см
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Колір корпусу: бетон темний
Фасади: кашемір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 97 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 440 ₴




