
Ліжко дитяче Фанта 90*200 колір сонома з фіолетовим велюром і бортиком
9 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко з тканевою спинкою та бортиком
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Сучасний дизайн та колір
Розмір спального місця: 90*200см
Матеріал корпусу: ЛДСП 16мм
Цільний вклад витримує 100кг навантаження
Декор: спинка з меблевої тканини
Антикіготь
В комлекті висувні шухлядки на телескопічних направляючих
Ліжко без матрасу та наматрасника
Матрас необхідно купити додатково
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 184 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
| Габаритные размеры кровати | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴




