-35%

Матрас безпружинний ортопедичний Бейсік 90*200
5 463 ₴
3 550,95 ₴
- Під замовлення
- Код: Бейсік
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедичний матрас
Безпружинний
Висота 15 см
Чохол не знімається
Тканина: Жакард
Наповнювач: ортопедична піна
Замовлення приймаємо по передоплаті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Висота | 15 см |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 50 кг |
| Стать | Унісекс |
| Наявність шухляди | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір | Білий |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Тип ліжка | одноярусне ліжко |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація | |
| Захисний бортик | Немає |
| Матрац | Немає |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дитячого ліжка | 198 |
| Глибина дитячого ліжка | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550,95 ₴

