
Тумба, банкетка, пуф, поличка для взуття в кольорі венге 104
3 210 ₴
- В наявності
- Код: ТО 104
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна тумба під взуття з сидінням
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
104 см довжина
47 см висота
30 см ширина
Матеріал ЛДСП 16 мм
Тканина верх сірий меблевий велюр
Колір корпусу: венге
Навантаження 100кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Венге темний, венге темний, Венге |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 104 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 47 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴



