
Ліжко дитяче з шухлядкою, бортиком і матрасом в білому кольорі 80*160 Канді зі стразами
9 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Канді
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко дитяче з шухлядкою
Увага! Відправка по передоплаті!
Бортик знімається
Цільний вклад витримує до 60 кг
Матеріал: ЛДСП 16мм
Колір: білий
Розмір спального місця: 80*160см
Декор: меблева тканина. Велюр, антикіготь
Ліжко з пружинним ортопедичним матрасом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 50 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х160 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 168 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴

