
Шафа 120*240 антресоль бетон
9 360 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока шафа з антресолькою
Увага! Відправка по передоплаті!
Розміри: 120*240*45 см
Укоплектована двома шухлядками та штангою для вішачків
Матеріал : ЛДСП 16мм
Телескопічні направляючі
Колір бетон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360 ₴




