Сучасний комод пеленатор в кольорі сонома
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Розміри: 80*101*45см
89 см до пеленального місця
73*71 см пеленальний розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 160 ₴








Відправка з 01 травня 2026