Вішак та тумба для взуття у передпокій
Увага! Відправка лише по передоплаті!
Розміри вішака
довжина 600 мм
висота 905 мм
ширина 160 мм
Тумба :
довжина 600мм
висота 470мм
глибина 300мм
Кольори: венге
тканина: сірий меблевий велюр (антикіготь)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







