
Вішалка , вішак на стіну для верхнього одягу з поличкою в кольорі бетон
1 450 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішак з поличкою в передпокій
Увага! Відправка по передоплаті!
Вішалка:
довжина 900мм
ширина 160мм
висота 920мм
Колір: бетон
Матеріал ЛДСП 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 920 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішак для одягу | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



