Зручний варіант столу з поличками та шухлядками
Увага! Відправка по передоплаті!
Колір та форма ручок може відрізнятись!
Розміри:
довжина: 150 см
висота:184 см
глибина : 60см
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Колір:антрацит з білим,
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 150 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 184 мм |
| Вага | 70 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 110 мм |
| Глибина стільниці | 60 мм |
| Висота від підлоги | 76 мм |
| Комплектація | |
| Шафа-пенал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 480 ₴









