
Комод на 6 шухляд для зали, спальні, дитячої кімнати з шухлядками в кольорі сонома з білим
6 475 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний довгий комод
Увага! Відправка по передоплаті!
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Розміри:160,5см довжина
89см висота
50см ширина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160.5 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 89 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 475 ₴



