-11%

Ліжко горище для двох дітей зі сходами, шафами та столами Дует сонома з білим
34 650 ₴
30 838,50 ₴
- В наявності
- Код: Дует
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко горище для двох діток з загальними сходами
Увага! Відправка по передоплаті!
У кожної дитини своє робоче місце та власна шафа для речей
Габаритні розміри: 4300мм довжина
1800мм висота
860мм ширина
Розмір спального місця: 800*1900
Матеріал: ЛДСП 16мм. Кромка: ПВХ. Телескопічні направляючі
Кольори: білий, сонома, сонома з білим
Меблі в розібраному вигляді (упаковка стрейч плівка і картон). Додається фурнітура та схема складання.
Без матрасів
Ручки можуть відрізнятись
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 430 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 180 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Сходинки | Так |
| Сходи-комод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 838,50 ₴



