
Шафа для одягу та речей для спальні , передпокою, дитячої кімнати 3д сонома біла
6 370 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3д
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка шафа для речей
Увага! Відправка по передоплаті!
135 см довжина
200см висота
48см ширина
Матеріал : ЛДСП 16мм
Колір: сонома з білим
можливі: білий, бетон з білим, венге з білим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 135 мм |
| Висота шафи | 200 мм |
| Глибина шафи | 48 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 370 ₴





