
Стіл комп'ютерний, письмовий Бренд Лівий трюфель з білим
4 250 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026+380960965760
- +380 (96) 741-73-03Наталья
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний варіант столу для дітей та дорослих
Увага! Відправка по передоплаті!
Колір та форма ручок може відрізнятись!
Функціональний
Розміри: 130 см довжина
137 см висота пеналу
74 см висота робочої стільниці
55 см ширина
Матеріал ЛДСП 16 мм
Телескопічні направляючі
Ручки можуть відрізнятися від фото кольором та формою
Можна замовити праву сторону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 150 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 164 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 100 мм |
| Глибина стільниці | 55 мм |
| Висота від підлоги | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴


