
Стіл письмовий, офісний для ноутбуку з полицями Лего міні сонома
1 400 ₴
- В наявності
- Код: Лего міні
+380960965760
- +380 (96) 741-73-03Наталья
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний варіант столу з поличками
Увага! Відправки по передоплаті!
Розміри: 90*40*75см
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Колір: дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴





