
Стіл письмовий, офісний для ноутбуку Лего бетон , білий
2 140 ₴
- Під замовлення
- Код: Лего
Відправка з 01 травня 2026+380960965760
- +380 (96) 741-73-03Наталья
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний варіант столу з поличками
Увага! Відправка по передоплаті!
Розміри: 122*54*124см
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Колір: бетон, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 122 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 124 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 122 мм |
| Глибина стільниці | 50 мм |
| Висота від підлоги | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон, Бетон + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴



