
Вішалка , вішак на стіну для верхнього одягу з поличкою в кольорі сонома
1 450 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка:
Увага! Відправка лише по передоплаті!
довжина 900мм
ширина 160мм
висота 920мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішак для одягу | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


