
Вішалка , вішак на стіну для верхнього одягу в кольорі сонома
910 ₴
- В наявності
- Код: вішалка 60
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішак у передпокій
Увага! Відправка меблів по передоплаті!
Розміри
довжина 600 мм
висота 905 мм
ширина 160 мм
Кольори: сонома, венге, трюфель, бетон (індастріал), антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішак для одягу | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴



