
Передпокій вішалка та тумба для взуття в білому кольорі
2 950 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір в передпокій
Увага! Відправка меблів лише по передоплаті!
Розміри
Тумба:
довжина 705мм
висота 905мм
ширина 330мм
Вішалка:
довжина 705мм
ширина 230мм
висота 1200мм
2 упаковки в розібраному вигляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 705 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴



