-11%

Стелаж полка для іграшок білий дитячий
1 400 ₴
1 246 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж для іграшок в дитячу кімнату
Без контейнерів
Увага! Відправка меблів лише по передоплаті!
Матеріал: ЛДСП 16мм
Кромка ПВХ
Розміри:64 х 91 х 30 см
Висота між поличками 20см
Відправка в розібраному вигляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 64 мм |
| Глибина шафи | 30 мм |
| Висота шафи | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 246 ₴




