
Тумба, банкетка, поличка для взуття 60 з м'яким сидінням трюфель
1 890 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна тумба під взуття з сидінням
60 см довжина
47 см висота
30 см ширина
Матеріал ЛДСП 16 мм
Тканина верх сірий меблевий велюр
Навантаження 100кг
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Колір корпусу:,дуб сонома трюфель
Уточняти наявність кольору на складі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 47 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴



