Тумбаз однією шухлядкою і поличкою
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Компактного розміру
Довжина 38 см
Висота 41 см
Ширина 29см
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Направляючі телескопічні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Бетон |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 29 см |
| Висота тумби | 41 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴









