Зручний варіант столу з поличками
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Розміри: 122*50*124см122*50*124см
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 122 мм |
| Глибина стільниці | 50 мм |
| Висота від підлоги | 124 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Довжина | 122 мм |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴



