Ліжко
Увага ! Відправка меблів по передоплаті!
Розміри: 220*110*90 см
Розміри спального місця : 90*200 см
Рама з дерева, букові ламелі, газові амортизатори
Корпус ліжка ДСП
Тканина : меблевий велюр
Колір можна обрати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі, дерев'яні ламелі |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 218 см |
| Глибина дитячого ліжка | 110 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 78 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 480 ₴





