https://youtube.com/shorts/BoO7KiLJwWI?feature=share
Набір поличок
Фурнітура в комплекті
Матеріал ДДСП 16мм
Колір: сонома світла, трюфель, венге, дуб молочний
30*10*15см
45*10*15см
60*10*15см
Кількість пачок: 1
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Ширина (довжина) полиці | 60 мм |
| Глибина полиці | 15 мм |
| Висота полиці | 10 мм |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



