Ліжко Дрімка - стильне спальне місце для Вашої дитини
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Матеріал корпусу: ЛДСП 16 мм
Декороване спинкою з меблевого велюру
В комплекті дві висувні шухлядки
Розмір спального місця: 80*160см
Цільний вклад витримує навантаження до 100кг
Ліжко без матрасу та чохла на матрас в колір спинки!
Купується окремо. Рекомендується висота матрасу до 18см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 27 см |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Комплектація | |
| Захисний бортик | False |
| Матрац | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Довжина дитячого ліжка | 164 |
| Глибина дитячого ліжка | 86 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Стать | Для дівчаток |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Загальна висота дитячого ліжка | 60 см |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 370 ₴



Відправка з 06 травня 2026