
Стіл письмовий з поличками та шухлядками Бренд Правий білий
4 250 ₴
- В наявності
- Код: Бренд
+380960965760
- +380 (96) 741-73-03Наталья
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний варіант столу
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Функціональний
Розміри: 130 см довжина
137 см висота пеналу
74 см висота робочої стільниці
55 см ширина
Матеріал ЛДСП 16 мм
Телескопічні направляючі
Можна замовити праву сторону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 150 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 164 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 100 мм |
| Глибина стільниці | 55 мм |
| Висота від підлоги | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴



