
Комод довгий з шухлядами і дверима Флеш 180 білий
8 710 ₴
- Під замовлення
- Код: Флеш 180
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний комод
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Розміри: 180*80*45см
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 180 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 710 ₴


