Тумба з одной шухлядкой
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Направляючі телескопічні
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Висота тумби | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴






