
Шафа для дому дитячої кімнати, передпокою, офісу з поличками та штангою бетон з білим
5 850 ₴
- Під замовлення
- Код: шкаф 183
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна шафа
Матеріал: ЛДСП 16мм
Звичайна фурнітура
Кромка ПВХ
Розміри: 80*183*45см
Відправка в розібраному вигляді
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 80 мм |
| Висота шафи | 183 мм |
| Глибина шафи | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴





