-7%

Ліжко горище Максимус сонома з трюфелем
15 470 ₴
14 387,10 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Максимус-компактне модель для Вашої дитини!
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Габаритні розміри: 1950*1730*980
Розмір спального місця: 800*1900
Матеріал: ЛДСП 16мм. Кромка: ПВХ.
Колір корпусу: сонома
Фасади: трюфель
Меблі в розібраному вигляді (пакування стрейч плівка та картон). Додається фурнітура та схема збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 80 кг |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 196 см |
| Глибина дитячого ліжка | 96 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 175 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава спального місця | ЛДСП |
| Виробник | Сімейна мебельна майстерня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 387,10 ₴



