
Двоярусне ліжко для дітей та підлітків Лунтик антрацит з білим
21 740 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко для двох діток
Увага ! Відправка меблів виключно по передоплаті!
Матеріал: ЛДСП
Колір корпусу: антрацит
Фасади: білі
Комплектується обмежувачем
На сходах три висувні шухляди, одні дверцята, що відчиняються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 238 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 180 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава спального місця | ЛДСП |
| Виробник | Сімейна меблева мастеркая |
| Матеріал виготовлення каркаса | ЛДСП |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 740 ₴

