-8%

Ліжко горище Макс для дітей та підлітків від 5 до 20 років сонома з білим Ліве
18 700 ₴
17 204 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функціональне ліжко для Ваших дітей
Увага! Відправка по передоплаті!
Зручні сходинки на другий поверх
Габаритні розміри: 235*170*86см
Розміри спального місця : 80*190см
В комплекті все, як на фото
Окремо треба замовити матрас 80*190, висота 10-16см
Матеріал ЛДСП 16мм
Правий або лівий під замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 235 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 204 ₴


