Висока шафа з антресолькою
240 см висота
120 см довжина
45 см ширина
В комплекті висувні шухлядки на телескопах та штанга для речей
Матеріал ЛДСП 16мм
Колір: дуб сонома світла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360 ₴







