-40%

Матрас пружинний ортопедичний Еко 41 80*160
2 939 ₴
1 763,40 ₴
- В наявності
- Код: Еко
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедичний матрас
Односторонній
пружинний
Висота 16 см
Чохол не знімається
Тканина: Жакард
Наповнювач:Блок пружин «Боннель» (120 шт./м²)
Замовлення приймаємо по передоплаті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 80х160 |
| Висота | 15 см |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 50 кг |
| Стать | Унісекс |
| Наявність шухляди | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Розмір спального місця | 80х160 |
| Колір | Білий |
| Тип ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація | |
| Захисний бортик | Немає |
| Матрац | Немає |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дитячого ліжка | 198 |
| Глибина дитячого ліжка | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 763,40 ₴

