Компактна підставка під мікрохвильовку на кухню
Для маленьких кухонь, де треба максимально використовувати територію
Під низ стають чашки або ж можна покласти дощечки
Відправка лише по передоплаті!
Довжина 495мм
глибина 310мм
висота 120мм
Висота ніші 100мм
Матеріал ЛДСП 16мм
Кольори: сонома, бетон, венге, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для мікрохвильових печей |
| Спосіб установки | Настільний |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





