
Стол комод з робочою зоною в спальню білий
11 230 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний комод в спальню чи зал
Увага! Відправка по передоплаті!
Зручний варіант для дитячої кімнати
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Колір корпусу білий
Розмір стільниці 2 300 на 550/450 мм
Товщина стільниці 32 міліметри
Комод на 8 шухляд + ніша
Розмір комоду — 150 сантиметрів
Розмір під стіл — 75 сантиметрів
Висота виробу — 77 сантиметрів
Можливі кольорі стола комоду : бетон, антрацит, трюфель, бетон темний, венге
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 230 см |
| Глибина комода | 55 см |
| Висота комода | 77 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 230 ₴





