
Передпокій, вішалка та тумба під взуття в кольорі трюфель
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішак та тумба у передпокій
Увага! Відправка по передоплаті!
Розміри
довжина 600 мм
висота 905 мм
ширина 160 мм
Тумба : 600мм*470мм*300мм
Колір: дуб сонома трюфель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



