Ліжко Соломія - стильне спальне місце для дівчаток та хлопчиків
Увага! Відправка по передоплаті!
Матеріал корпусу: ЛДСП 16 мм
Декороване спинкою з меблевого велюру
В комплекті дві висувні шухлядки
Розмір спального місця: 80*180см
Цільний вклад витримує навантаження до 100кг
Ліжко без матрасу
Купується окремо. Рекомендується висота матрасу до 20см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х180 |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Стать | Унісекс |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 27 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 184 см |
| Ширина ліжка | 86 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри дитячої ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 184 |
| Глибина дитячого ліжка | 86 |
| Загальна висота дитячого ліжка | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний бортик | 0 |
| Матрац | 0 |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴






