
Ліжко Дрімка дитяче, підліткове з шухлядами 180сонома з фіолетовим з бортиком і матрасом
9 000 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Дрімка - стильне спальне місце
Увага! Відправка по передоплаті!
Матеріал корпусу: ЛДСП 16 мм
Декороване спинкою з меблевого велюру
В комплекті дві висувні шухлядки, бортик
Розмір спального місця: 80*180см
Цільний вклад витримує навантаження до 100кг
Ліжко без матрасу
Матрас в комплекті пружинний ортопедичний, односторонній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х180 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 184 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 60 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 27 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴



