
Шафа для одягу та речей для спальні , передпокою, дитячої кімнати 3д3ш сонома біла
8 490 ₴
- Під замовлення
- Код: 3д3ш
Відправка з 07 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка шафа для речей
Увага! Відправка по передоплаті!
110 см довжина
200см висота
50см ширина
Матеріал : ЛДСП 16мм
Колір: білий, сонома з білим, бетон
Наявність по кольору уточнюйте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 110 мм |
| Висота шафи | 200 мм |
| Глибина шафи | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 490 ₴




