
Ліжко горище для дітей та підлітків Томік 200 без дивану сонома з білим
18 690 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко-чердак Томік із місцем внизу для Ваших меблів
Диван до комплекту не входить!!
Увага! Відправка та виготовлення по передоплаті!
Драбина-комод на другий поверх зручна та практична — це додаткові місця для зберігання речей Вашої дитини.
На сходах розташовані дверцята з нішами для речей.
Габаритні розміри: 2450*1800*860
Розмір спального місця: 800*2000
Ніша 1900 мм
Матеріал: ЛДСП 16мм. Кромка: ПВХ.
Вартість вказана в стандартних кольорах
Колір корпусу: дуб сонома св
Колір фасадів: білий
Меблі у розібраному вигляді (паковання стрейч-плівка та картон). Додається фурнітура та схема збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 245 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 180 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Сходинки | Так |
| Сходи-комод | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 690 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


