Зручний коспактний кутовий варіант столу
Увага! Відправка по передоплаті!
Розміри стільниці: 90*90*30см
Висота столу: 75 см
Матеріал : ЛДСП 16 мм
Стильна поличка в подарунок (33*33см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип столу | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 110 мм |
| Глибина стільниці | 55 мм |
| Висота від підлоги | 74 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴









