
Шафа для одягу і речей зі штангою і шухлядками для спальні, передпокою, дитячої 4д3ш венге
11 260 ₴
- В наявності
- Код: 4д3ш
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка шафа для речей
Увага! Відправка по передоплаті!
146 см довжина
200см висота
50см ширина
Матеріал : ЛДСП 16мм
Колір: венге
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 146 мм |
| Глибина шафи | 50 мм |
| Висота шафи | 200 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 260 ₴


