
Комод з шухлядами Доміно 40см сонома з білим
3 250 ₴
- В наявності
+380 (96) 741-73-03
Натальяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний вузький комод в кольорі сонома з білим
Увага! Відправка меблів по передоплаті!
Матеріали: ЛДСП 16мм
Направляючі: телескопічні
Розміри: 40*104*45см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 40 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 104 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴


